O nas

Pauza to miejsce, które stworzyliśmy i nadal rozwijamy, aby służyło odpoczynkowi i kreacji. To miejsce spotkań i miejsce aby być sobą i pobyć ze sobą oraz innymi ludźmi w atmosferze bezwarunkowej akceptacji, w spokoju – z dala od zgiełku, szybkiego stylu życia, wielkomiejskiego gwaru. Oprócz odpoczynku i miejsca, gdzie można przyjechać z rodziną lub przyjaciółmi, oferujemy ekologiczne potrawy ze świeżych produktów, również z własnej uprawy – bez chemii.

W naszej ofercie znajdziecie zajęcia twórcze i warsztaty z gotowania, lepienia z gliny, sesje muzyczne, koncerty relaksacyje i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń.

Jesteśmy również otwarci na współpracę – można u nas zrealizować warsztaty, imprezę rodzinną lub przyjechać indywidualnie, aby po prostu odpocząć.

Rezerwacji można dokonać przez stronę, kontaktując się z nami, lub bezpośrednio tutaj: pokój 1-2 os., pokój 2-3 os., pokój rodzinny 4+ os.

Czasem potrzebujemy też pomocy w domu i ogrodzie – jeśli masz umięjętności, którymi chcesz się podzielić, pomieszkać u nas w zamian za pomoc, lub chcesz się czegoś nauczyć i wspomóc nas w działaniach – zapraszamy do barterowej wymiany.

Reklama